Állásajánlat: Szaktanácsadó-kereskedelmi képviselő (x)

Biológiai növényvédelmi és tápanyag után pótló termékek értékesítésének területén dinamikusan fejlődő magyar cég értékesítési csapatának további bővítéséhez keres munkatársat.

Biológiai növényvédelmi és tápanyag utánpótló termékek értékesítésének területén dinamikusan fejlődő magyar cég értékesítési csapatának további bővítéséhez keres

Szaktanácsadó-kereskedelmi képviselő

(Szőlész-borász szakterületre)

munkatársat

Nyugat-magyarországi régióba

Főbb feladatok, munkák:

  • Szőlész és borász partnereinkkel napi kapcsolattartás, szaktanácsadás.
  • Új partnerek felkeresése (szőlő, kiskereskedelem, nagykereskedők).
  • Folyamatos partnerlátogatás, értékesítés és beszámolók készítése.
  • Kísérletek megszervezése, eredményeik kiértékelése.
  • Szerződések előkészítése.
  • Előadások szervezése, tartása.

Az álláshoz kapcsolódó elvárások:

  • Kereskedelmi szemlélet, affinitás
  • Szőlész-borász vonalon ismeretség, tapasztalat,
  • Növényvédelmi szakmérnöki vagy Növényorvosi végzettség– nem követelmény, de előnyt jelent (agrár vagy/és kertész felsőfokú végzettség követelmény)
  • Biológiai növényvédelemben és tápanyag utánpótlásban való jártasság
  • Több éves hasonló területen szerzett gyakorlat előny.
  • Nagy munkabírás, mobilitás, kreativitás.
  • Kimagasló kommunikációs képesség.
  • Határozottság és következetes problémamegoldó képesség.
  • B kategóriás jogosítvány, megfelelő gépjárművezetői gyakorlat.
  • Angol nyelvtudás – nem követelmény, de előnyt jelent.

Amit kínálunk:

  • Alkalmazotti jogviszony (vagy szerződéses)
  • Értékesítést támogató eszközök biztosítása (autó, laptop, telefon).
  • Sok munka.
  • Folyamatos kihívások, fejlődési lehetőség.
  • Lelkes, etikus és elhivatott csapat.
  • Versenyképes, megbízható jövedelem.
  • Ismeretek bővítésének folyamatos lehetősége.
  • Bővülő piaci szegmens.
  • Hosszú távú, perspektivikus munkalehetőség.

Munkavégzés helye:

Régiónként és növénytermesztési szakáganként, ahol cégünk tevékenységet végez.

A pályázatokat magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal, maximum egyoldalas szakmai koncepcióval, referencia (telefonszámmal), valamint fizetési igény megjelölésével az alábbi címre kérjük elküldeni: E-mail: poczonyi@biocont.hu