Álláshirdetés: szőlészeti vezető (X)

A 150 hektáron gazdálkodó Tűzkő Birtok június 10-éig várja a szakemberek jelentkezését.

A Tolnai Borvidék 150ha termőterülettel rendelkező szőlősbirtoka szőlészeti vezető munkakör betöltésére kollégát keres.

Főbb feladatok:

  • a szőlőterületek szőlészeti munkáinak koordinálása a hozzátartozó adminisztrációval
  • saját alkalmazottak, illetve szerződéses partnerek munkavégzésének felügyelete
  • szőlészeti géppark igazgatása
  • szőlészeti pályázatok elkészítése és nyomon követése
  • kapcsolattartás a hatóságokkal
  • beszámolók elkészítése
  • együttműködés a birtok többi ágazatának vezetőivel (borászat, kereskedelem)

Elvárások:

  • min. főiskolai szintű szőlész végzettség
  • min. 5 év szőlészetben eltöltött szakmai tapasztalat
  • a mezőgazdasági munkálatok időbeosztásához való rugalmas alkalmazkodás, terhelhetőség
  • jó vezetői, szervezői, és kommunikációs készségek

Előnyt jelent:

  • angol vagy olasz nyelvtudás
  • középvezetői tapasztalat

Pályázati anyagokat az info@tuzkobirtok.hu e-mail címre „Szőlészeti vezető” tárgy megjelöléssel 2014.06.10-ig várják.